O nas

Drodzy Klienci,

Nazywam się Margeryta Czajkowska i jestem właścicielem firmy MC Accounting. Jako licencjonowana księgowa otrzymałam gruntowne wykształcenie zawodowe niezbędne dla usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (licencja nr 6939/2004). Posiadam ponad piętnastoletnie doświadczenie zdobyte jako samodzielny pracownik biura rachunkowego, firmy międzynarodowej i spółki akcyjnej, oraz jako właściciel MC Accounting. Przez cztery lata byłam zatrudniona w amerykańskim biurze rachunkowym, z którym jestem związana do dziś umową partnerską. Pracując w Krakowie, Warszawie oraz Los Angeles byłam odpowiedzialna za rachunkowość firm produkcyjnych, usługowych, funduszy inwestycyjnych, a także firm artystycznych ze świata mediów i rozrywki.

W mojej karierze zawsze napotykałam ludzi, którzy docenili mój potencjał, ambicje i z którymi mogłam rozwijać się i doskonalić. Dzięki temu mogę dzisiaj zaoferować najwyższy standard oferowanych usług. Dodam, że jestem osobą niezwykle sumienną, uczciwą i pełną zrozumienia dla rozmaitych stylów organizacji pracy i prowadzenia firmy. Współpraca z moim biurem gwarantuje Państwu swobodę działania, pewność i bezpieczeństwo interesów.

MC Accounting specjalizuje się w prowadzeniu firm usługowych, w tym: niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, kancelarii prawnych oraz wolnych zawodów. Do naszych klientów należą również firmy handlowe i produkcyjne. Obsługujemy podmioty wykorzystujące wsparcie finansowe z Unii Europejskiej, zapewniając pomoc przy tworzeniu wniosków oraz rozliczaniu dotacji. Ponadto współpracujemy z zaprzyjaźnionymi kancelariami prawnymi i podatkowymi w Polsce i w USA. Zgodnie z obowiązującym prawem moje biuro jest ubezpieczone od dpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem profesjonalnych czynności usługowych.

 

© 2011 MC ACCOUNTING. All Rights Reserved. Design by PlusDesign. Created by Websolution.